Naše tričká

Prečo originál 3čko?

Firma 3čko sa od roku 1999 špecializuje na dizajn, potlač a predaj tričiek. Všetky naše tričká sú jedinečné originály pre každého, kto chce nosiť niečo výnimočné. Či už naše humorné slogany, alebo dizajn, všetko z prvej ruky. Sme autormi dizajnu a textov všetkých našich motívov. Žiadne lacné imitácie, iba originály. Od roku 2003 je firma 3čko vlastníkom registrovanej ochrannej známky pre logo a názov “3čko” a od roku 2007 aj pre územie Českej Republiky. Tričká od nás sú značkové produkty “3čko”. Tričiek je veľa 3čko, iba jedno!

Čo znamená „extra kvalita“?

Tričká 3čko sú vyrábané zo 100%nej bavlny vysokej kvality s minimálnou gramážou 180 g/m2 (označené ako 185 g/m2), čo je optimálna hrúbka zaručujúca výbornú pevnosť a dlhodobú životnosť. Vyznačujú sa solídnou kvalitou materiálu a šitia, nemajú bočné švy. Používame iba tričká svetových značiek a najväčších výrobcov pre americký a európsky trh. Tričká značiek Fruit of th loom a Gildan majú dvojité šitie na ramenách a podšitie po celej dĺžke ramien, čo zaručuje maximálnu životnosť. Naše tričká sú vyrábané v Maroku /severná afrika/, Hondurase a Salvadore /stredná amerika/ podľa prísnych európskych a amerických noriem a špecifikácií. Nepoužívame tričká vyrábané v Číne a ani nikde v ázii!

Akú veľkosť?

Ponúkame štandardné veľkosti:
M - malé, L - stredná veľkosť, XL - väčšia veľkosť a XXL - extra veľké.
Veľkosti zodpovedajú zväčšenej európskej stupnici. Aby sme Vám napomohli pri výbere správnej veľkosti, pripravili sme orientačné rozmery našich tričiek:


  • M - Dámske tričko bez šírka 42 cm, dĺžka 55 cm
  • L - Dámske tričko bez šírka 45 cm, dĺžka 57 cm
  • M - šírka 50 cm, dĺžka 72 cm
  • L - šírka 55 cm, dĺžka 74 cm
  • XL - šírka 60 cm, dĺžka 77 cm
  • XXL - šírka 62 cm, dĺžka 80 cm

Veľkosť trička môže ovplyvniť aj jeho prirodzená zrážanlivosť (5 - 7 %) a elastickosť (rozpínavosť) bavlny.

Okrem štandardných veľkostí ponúkame aj špeciálne veľkosti:

Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame aj naozaj veľké tričká XXXL „Jumbo“ (šírka 68, dĺžka 85 cm) s potlačou. Táto veľkosť je k dispozícii iba pri vybraných motívoch označených touto veľkosťou.

Prvotriedna potlač

Pre potlač používame najmodernejšie technológie potlače textilu a značkové ekologické farby zo švajčiarska. Všetky motívy sú na tričká tlačené ručne vo viacerých vrstvách a tepelne fixované. Nepoužívame nažehlovacie fólie, ale priamu potlač na tričko, čo zaručuje dlhodobú stálosť a maximálnu životnosť potlače. Samozrejme, že aj samotná potlač je pod stálou kontrolou kvality, a preto by sa nemalo stať, že by ste dostali menej hodnotný produkt. Samozrejme, že v prípade, ak sa vyskytne výrobná vada, poskytujeme plnú záruku výmeny tovaru, alebo vrátenia peňazí (pri reklamácii do 15 dní). Na naše značkové produkty ponúkame plnú 24 mesačnú záruku.

Starostlivosť o tričká 3čko

Aby Vám naše originálne tričká vydržali čo najdlhšie, odporúčame dodržiavať nasledovné pravidlá starostlivosti:

  1. Prvý raz perte 3čko vo vlažnej vode, neskôr maximálne pri 40 °C
  2. 3čko pred praním obráťte na rub (naopak), aby bol motív vo vnútri
  3. Motív na tričku (potlač) nikdy nežehlite!

Plná 24 mesačná záruka sa vzťahuje iba na tričká, pri ktorých boli dodržané tieto zásady starostlivosti o tovar.