Ako nakupovať

Pre nákup v našom obchode je potrebné sa najprv zaregistrovať a vyplniť vaše osobné údaje. Potom sa s vašim menom a heslom môžete prihlásiť a nakupovať. Vaša registrácia bude potvrdená e-mailom. Stačí si vybrať tovar, veľkosť, počet a potom stlačiť "Kúpiť". V nákupnom košíku sa zobrazí obsah nákupu. Na konci nákupu treba nákup potvrdiť tlačidlom "Objednať". Posledným krokom je zobrazenie adresy dodania a obsahu nákupu. Nákup treba na konci potvrdiť tlačidlom "Objednanie tovaru". E-mailom vám bude zaslané potvrdenie vašej objednávky.

OBCHODNÉ PODMIENKY

 • Dodacia lehota: Objednávky vybavujeme v priebehu 7-10 dní od doručenia objednávky. Pokiaľ by sa v tomto čase vyskytli problémy, alebo by požadovaný tovar nebol hneď k dispozícií, budeme Vás obratom informovať na kontaktný e-mail, alebo telefónne číslo uvedené pri objednávke.
 • Náklady na dodanie tovaru a platobné podmienky: Tovar zašleme riadne zabalený. Za dodanie tovaru zaplatíte paušálne poštovné a balné vo výške 3,30 E s 20%DPH. Tovar doručuje kuriér spoločnosti UPS. Pri objednávkach tovaru v celkovej výške nad 90 E, poštovné a balné neplatíte. Objednaný tovar je zasielaný ako dobierka. K tovaru Vám bude pribalený aj náš aktuálny katalóg a faktúra ktorá slúži ako dodací a záručný list. Upozornenie: Vaša objednávka nebude akceptovaná, ak v prípade overenia na Vami uvedený telefonický kontakt nebude možné spojenie. Za pochopenie ďakujeme.
 • Odstúpenie od zmluvy: Od zmluvy na dodávku tovaru môžete odstúpiť do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Tovar nám v tomto prípade pošlite v uvedenej lehote v originálnom balení s priloženou faktúrou na adresu odosielateľa. V lehote do 15 dní Vám budú vrátené peniaze vo výške hodnoty tovaru. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ.
 • Uplatnenie reklamácie: Zaručujeme 100% kvalitu všetkých našich tričiek a šiltoviek. V prípade, že by sa napriek našej stálej kvalitatívnej kontrole vyskytla závada, môžete uplatniť reklamáciu tovaru. Pre rýchle vybavenie treba reklamáciu dopredu telefonicky (0907/776 940), alebo na e-mail info@3cko.sk ohlásiť. Tovar je nutné poslať ako doporučenú listovú zásielku, alebo obyčajný balík riadne zabalenú, nepoškodenú a kompletnú, v originálnom balení s priloženou faktúrou na adresu odosielateľa. V lehote do 15 dní Vám budú vrátené peniaze vo výške hodnoty tovaru. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ. Balíky poslané na dobierku nepreberáme. V prípade, že sa vyskytnú nejaké problémy súvisiace s dodávkou tovaru, kontaktujte nás na uvedené číslo a e-mail.
 • Záručná doba: Záručná doba je 24 mesiacov a začína plynúť dňom prevzatia tovaru, kedy kupujúci prevzal tovar na pošte.
 • Záručné podmienky: Záruka na textil a potlač bude akceptovaná pri dodržiavaní nasledujúcich podmienok starostlivosti o výrobok:
  • prať pri teplote vody max. 40 °C
  • textil sa smie prať a žehliť len prevrátený na rubovú stranu
  • pri praní nepoužívať prací prášok obsahujúci chlór a bieliace účinky
  • motív nikdy nežehliť!

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Firma 3čko ako prevádzkovateľ internetovej predajne www.3cko.sk Vás týmto informuje, že Vami poskytnuté osobné údaje vo forme meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo budú spracovávané po dobu neurčitú za účelom ponúkania obchodu a služieb. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Rešpektujeme však Vaše súkromie, a preto sú objednávky zasielané prostredníctvom bezpečného objednávacieho systému. Týmto sú Vaše osobne údaje a údaje objednávky chránené proti neoprávnenému nahliadnutiu a zneužitiu. Získané údaje nezverejníme a neposkytneme tretej osobe.