Novinky

12. 11. 2014
15. narodeniny 3čko

Tak tento november sa aj naša firma stala skoro dospelou. Tešíme sa na občiansky preukaz ;o) a oslavujeme cely november! 11.11.1999 bola založená a keďže to bol "magic date", tak sa nám aj darilo. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom a obchodným partnerom za priazeň! Ďakujeme za desiatky gratulácií a odkazov na facebooku!

12. 11. 2007
Vianočná akcia 3+1

Darčekov pred Vianocami nie je dosť, a preto sme pre vás pripravili akciu 3+1. Vyberte si štyri tričká a zaplatíte len za tri! Navyše, ak si objednáte tovar v celkovej cene nad 1500 Sk, neplatíte žiadne poštovné, ani balné! Akcia platí do 31.12.2007.
Od druhej polovice novembra spúšťame náš nový internetový obchod 3čko. Okrem objednávok prostredníctvom nového Shopu, môžete využiť aj klasický spôsob objednávania cez e-mail, alebo sms správou.

03. 10. 2007
Lavína noviniek

Aj tento rok sme pre vás pripravili nielen lavínu noviniek (v predaji od 12. novembra), ale aj nový katalóg a predovšetkým kopu darčekov a špeciálnych akcií, pre vás zákazníkov. Každý z vás, kto si tento a minulý rok zakúpil tričká prostredníctvom nášho internetového obchodu, dostane poštou nový katalóg a k tomu malý darček- vreckový kalendárik 2008 zadarmo.

17. 05. 2007
Nová kvalita

Zaviedli sme nový kvalitatívny štandart. Od mája 2007 spolupracujeme s novou fabrikou v Ázii, ktorá šije kvalitné tričká s ešte jemnejším tkaním a pevnejším šitím. Najväčšou inováciou je užší, moderný priekrčník s elastanom. Kvalita našich tričiek týmto výrazne stúpla, cena však zostala. Veríme, že budete s novou kvalitou tričiek 3čko spokojný!

04. 12. 2006
Darčeky pre Vašich najbližších

Ešte stále hľadáte darčeky pre svojich najbližších? U nás dostanete darček aj Vy! Ak si u nás vyberiete štyri tričká, tak zaplatíte len za 3, a to štvrté dostanete od nás ako darček za symbolickú 1 Sk! Akcia platí pre všetky objednávky 4 ks tričiek od 19.11.2006 – 18.12.2006.

08. 11. 2006
Vianočná sezóna

Na tohtoročnú vianočnú sezónu máme pre Vás pripravené mnohé nové modely tričiek. Tentoraz potešíme aj dámy, ktoré si môžu vybrať originálne dámske tričká v kolekcii „Dámske 3čko“. Tričká pre dámy sú bez rukávov, elastické a majú hrúbku 190gr/m2. Sú vhodné pre celoročné nosenie, a preto budú aj u nás celoročne dostupné. V priebehu novembra sme pre Vás postupne aktualizovali a zmodernizovali náš web obchod. Každé tričko si teraz môžete pozrieť vo foto náhľade, alebo v 3D náhľade. Navyše, ku každej objednávke, Vám pribalíme náš nový katalóg tričiek 3čko.

23. 11. 2005
Tohtoročná lavína noviniek

Tak ako každý rok, aj tentoraz Vám prinášame lavínu noviniek. Nájdete tu niekoľko nových motívov v každej kolekcii, či už nové slogany, alebo design na tričkách a dámskych nohavičkách tangá. Nikdy nebol náš sortiment širší ako dnes! Po prvý krát si môžete u nás objednať tričká extra veľkosti XXXL – Jumbo, čiže extra veľké tričká pre silnejšie postavy. Nezabudli sme však ani na dámy, ktorým boli doteraz naše tričká príliš voľné. Teraz sú obidva dámske motívy tričiek (Perfektná a Sú pravé) na menších, dámskych tričkách M, alebo voľnejších L. Od novembra už nie sú v našej ponuke tričká, ani spodné prádlo s fosforujúcou potlačou.

02. 03. 2005
Horúce novinky na rok 2005

Už začiatkom marca sú v ponuke horúce novinky na rok 2005! Myslíme aj na dámy, ktoré si obľúbili naše 3čká a pripravili sme pre ne špeciálnu edíciu tričiek. Od 10.3.2005 sú v predaji dámske tričká s motívom „Blondína“. Tričká sú dámskeho strihu (na telo, 100% bavlna) s rukávmi a majú bledomodrú farbu. Ďalším motívom na dámskych tričkách je „Perfektná“. Tieto tričká sú ružovej farby s ramienkami. Vybrali sme pre Vás kvalitné dámske tričká francúzskeho výrobcu SOL´s.

01. 01. 2005
Poďakovanie zákazníkom

Firma 3čko ďakuje všetkým svojim zákazníkom za priazeň v roku 2004 a teší sa na Vás aj v roku 2005! Tento rok sa môžete tešiť nielen na novinky, ktoré sa v našej ponuke objavia už na jar, ale aj zo špeciálnych akcií, ktoré pripravujeme. Teší nás veľký záujem o tričká, mikiny a spodné prádlo s fosforujúcou potlačou. Do konca februára, ale najneskôr do vypredania zásob, si môžete objednať posledné kusy mikín. Pozor mikiny nebudú od jari do jesene v predaji!